MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 7026116
nr 702 6116
Sekretär
Gustaviansk stil, längd: 90, djup: 46, höjd: 102
Kondition: slitage, skador, nyckel saknas
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 13 juni 2011
kl 19:18:09
200 kr
150 kr
300 kr
Den Gustavianska stilen